Play off odštartovalo: Prvé dva štvrťfinálové zápasy máme za sebou

Play-off odštartovali naši hokejisti na michalovskom ľade. Prvé dva zápasy však nevyšli podľa našich predstáv.

Ilustračný obrázok k článku Play off odštartovalo: Prvé dva štvrťfinálové zápasy máme za sebou

V štvrťfinálových zápasoch si naši hokejisti merajú sily s Michalovcami. Hoci sme práve nad týmto súperom v základnej časti vyhrali štyrikrát v rade, play off zatiaľ nevychádza podľa našich predstáv.

V prvom štvrťfinálovom zápase sme na michalovskom ľade utŕžili debakel, keď súper potvrdil rolu favorita a po tretinách 1:0, 2:0, 2:0, sa tešil z prvého víťazstva.

Ani druhé štvrťfinálové stretnutie neprinieslo našim hokejistom radosť z víťazstva. Hoci tentokrát sa nám podarilo do bránky súpera vsietiť dva góly, predsa len Michalovce mali značne navrch a po tretinách (2:0, 3:1, 2:1) je tak stav na zápasy 2:0.

Tretí zápas odohráme už v túto sobotu na domácom ľade. Keďže sa hrá na tri víťazné duely, v prípade prehry by to bolo pre nás posledné stretnutie tejto sezóny.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.