Na prvý zápas v tomto roku vycestovali hokejisti zo Spišskej do Bardejova. Napriek veľkej snahe si s lídrom tabuľky nedokázali poradiť.

Ilustračný obrázok k článku Novoveskí hokejisti nezačali nový rok práve najlepšie: Prvý zápas nevyšiel podľa ich predstáv

Spišskonovoveskí hokejisti si v 33.kole prvej hokejovej ligy zmerali sily s Bardejovom. Aj napriek vyrovnanej prvej tretine – ktorá skončila remízou – to nakoniec naši hokejisti nedotiahli do víťazného konca.

Bardejovčania mali navrch a po tretinách (1:1, 2:0, 2:0) nemali Spišiaci dôvod na oslavu. Najbližší zápas čaká našich chlapcov už v stredu 6. januára, kedy vycestujú za svojim súperom do Trnavy.

Góly: 3. Vaško (Jokeľ), 33. Gmitter (Kalináč, Baláž), 35. Ščurko (Cútt, Ihnaťo), 45. Solomočak (Mikolášek, Bednár), 60. Vaško (Šimčák, Solomončak) – 20. Lapšanský (Koky, Findura).

HC 46 Bemaco Bardejov – HK Spišská Nová Ves 5:1