Hokejová Budiš 1. liga mala v stredu na programe tri zápasy 40. kola a predohrávku 49. kola. Naši hokejisti si zmerali sily s Topoľčanmi.

Ilustračný obrázok k článku Naši hokejisti odohrali prvý tohtoročný zápas: Na domácom ľade hostili Topoľčany

Hokejisti Spišskej Novej Vsi vykorčuľovali na ľad, aby sa popasovali na domácej pôde so svojim súperom. Hoci sa najskôr zdalo, že hru majú pevne pod kontrolou, všetko dopadlo nakoniec inak. Pri stave 3:0 Topoľčanci nielenže dokázali vyrovnať, ale dali nám aj ďalšie dva góly a tak po tretinách (2:0, 1:3, 0:2) sa z víťazstva tešili naši súperi.

V najbližší predĺžený víkend našich chlapcov ďalšie dva zápasy. Na Troch kráľov si môžu fanúšikovia hokeja vychutnať doma zápas proti Martinu B. V nedeľu naši hokejisti vycestujú do Považskej Bystrice.

Góly: 18. Ondov, 20. Giľák, 22. Štefanka – 28. Kluka, 29. Kluka, 32. Nitriansky, 52. Hruška, 60. Dobrý.

HK Spišská Nová Ves – HC Topoľčany 3:5

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.