Ďalší zápas našich hokejistov: Z Topoľčian sme si priniesli cenný bod

Hokejová sezóna je v plnom prúde a novoveskí hokejisti majú za sebou už tretí zápas. Takto dopadol duel s Topoľčanmi.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší zápas našich hokejistov: Z Topoľčian sme si priniesli cenný bod

Po prvý dvoch zápasoch, v ktorých hokejisti zo Spišskej Novej Vsi zdolali svojich súperov poriadne vysoko, vycestovali na tretí duel sezóny do Topoľčian. Na zápas pre zranenie nenastúpil náš brankár Filip Surák, ale ho nahradil golman extraligového Popradu Lukáš Gavalier.

Po vyrovnaných tretinách za stavu 2:2 prišlo na rad predĺženie, kde mali náš súper navrch. Aj napriek tomu si naši hokejisti priniesli vzácny bod.

Najbližšie už tento piatok vycestujeme za rivalmi do Skalice a v nedeľu 24. septembra sa môžu tešiť hokejoví fanúšikovia na zápas na domácom ľade proti mladíkom HK ORANGE 20.

Góly: 27. König, 44. Podstavek, 64. Tábi – 45. Nagy, 48. Štrauch.

HC Topoľčany – HK Spišská Nová Ves 3:2 pp

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info zo Spišskej a okolia.