Ani trináste kolo prvej ligy sa neskončilo pre hokejistov Spišskej radostne. Napriek výhode domácej pôdy a podpore viac ako 300 fanúšikov hokeja, na svojich hokejových súperov z Prešova nemali.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší nevydarený zápas našich hokejistov: Dali sme tri pekné góly, no radovať sme sa napokon nemohli

Spišská Nová Ves žije športom. V minuloročnej sezóne zimný štadión lámal rekordy v návštevnosti hlavne v posledných zápasoch sezóny, kedy sme bojovali o zlato. Túto sezónu to zatiaľ pre našich hokejistov veľmi ružovo nevyzerá. V stredu odohrali trináste kolo na domácej pôde proti Prešovu.

Napriek zaujímavému začiatku a pekným trom gólom v prvej a druhej tretine do súperovej bránky sme sa s víťazstva netešili. Súper bol nad naše sily a po tretinách (1:3, 2:1, 0:2) si Prešovčania odniesli zo Spiša tri cenné body. Najbližšie si zmeriame sily s mládežníckym hokejovým klubom Humenné už tento piatok.

Góly: 10. Lesňák, 40. Lesňák, 40. Lesňák – 13. Halás, 15. Halás, 20. Horvath, 39. Dancsák, 59. Dancsák, 60. Kohutiar.

HK Spišská Nová Ves – HC Prešov 07 3:6