Hokej Hokej

Ďalší napínavý zápas Spišiakov: O víťazovi sa rozhodlo až v predĺžení

V 41.kole prvej hokejovej ligy sa naši hokejisti stretli so súpermi na Považí. Súboj s Považskou Bystricou bol vyrovnaný a o víťazovi sa rozhodlo až v predĺžení.

Ilustračný obrázok k článku Ďalší napínavý zápas Spišiakov: O víťazovi sa rozhodlo až v predĺžení

Po posledných dvoch nevydarených zápasoch sme vycestovali na duel na Považie. Sily našich hokejistov a Považskej Bystrice boli zdá sa vyrovnané až do konca riadneho hracieho času.

Po tretinách (1:0, 0:0, 2:3) o celkovom víťazovi rozhodlo až predĺženie, kde mala Spišská navrch. Najbližšie si zmeriame sily v stredu na domácom ľade s Liptovským Mikulášom.

Góly a asistencie: 5. Koleda (Šťastný, Čičala), 53. Dubeň (Rufati), 56. Pardavý (Dubeň, Rufati) – 43. M.Findura (Vartovník), 49. Bylina (M. Findura, Vartovník), 58. Hrubý (M. Findura, Bylina), 65. Lesňák (M. Findura)

HK 95 Považská Bystrica – HK Spišská Nová Ves 3:4 pp